Fotograf, turista, amatérský astronom, metalista a trochu snílek

Něco o mně:

Mám rád přírodu a jsem velmi šťastný, když si o svých volných chvílích můžu sbalit batoh, vzít foťák  a vyrazit někam ven do terénu. Po nocích zase s nadšením vytahuji hvězdářský dalekohled a pozoruji noční oblohu. Fascinuje mě vesmír, jeho podstata a nekonečnost. Také velmi rád vysedávám u ohně, jen tak rozjímám a přemýšlím... Nemám rád mainstream, proto dávám většinou přednost metalové a vážné hudbě. Miluji filmy Davida Lynche a Larse von Triera. Ze spisovatelů mám nejraději Stephena Kinga, protože je fakt dobrej. A to by mohlo pro začátek stačit. :-)

Co mě naplňuje:

Tento web vznikl na popud mé vnitřní touhy začít psát osobní blog především o cestování, ale také svých zálibách, myšlenkách a všem co mě zrovna napadne.  Mám rád příběhy a tak nějak u mě začal převládat pocit, že by bylo hezké doplňovat moje fotky o psaní nějakých článků a příběhů v sekci blog.  

To vše chci dělat čistě pro zábavu, prostě mě to baví a mám z toho radost. Mojí největší motivací je nadšení pro tvoření něčeho nového, kreativního. Není zde mým cílem masově získávat čtenáře a ani neočekávám žádný velký úspěch. Pokud se Ti ovšem budou mé stránky líbit, nebudu skrývat, že z toho mám radost a velmi mě bude těšit, když se sem rád pravidelně budeš vracet. Potěší mě také, když mi napíšeš Tvůj názor.

Co pro Vás můžu udělat:

Tento rok mě začalo bavit fotografování lidí, zejména žen, dětí a rodin. Jako vášnivý  turista nejraději fotím venku v přírodě, kde mám svá oblíbená místa. Můžete mě proto kdykoli kontaktovat a domluvíme se na pohodové odpolední procházce, u které Vám pořídím nějaké  fotky. Vše proběhne v přátelském duchu a hlavně v dobré náladě. Fotky lidí a portrétů naleznete zde.

Moje technika:

Sony A7III, Zeiss Loxia 21 mm, Sigma Art 50 mm, Tamron 28-200 mm f/2,8-5,6 Di III RXD, Panasonic Lumix G7 a Panasonic GX7 (oba upravené na infrafotografování)

E-mail: kovarik.leos@gmail.com

Tel: +420 774 208 666

Facebook: https://www.facebook.com/kovarik.leos/

Instagram: https://www.instagram.com/kovarik_leos/