Startrails, aneb příběh jedné fotky

Startrails, aneb příběh jedné fotky Zrodil se nápad Jednoho letního dne jsem se procházel po mé oblíbené stezce kolem vrchu Náklo a jako vždy se na chvíli zastavil  u tří soch, které zdobí vrchol samotný. (O vrcholu Náklo jsem napsal samostatný článek, odkaz zde.) Když jsem stál naproti sochy… chcete vědět víc?

Krkonoše - výlet na Klínové boudy a Klínový důl

Krkonoše - Ze Špindlu na Klínové boudy a Klínový důl Pár slov úvodem V minulém vyprávění jsme spolu vyrazili ze Špindlu na Labskou boudu (odkaz zde). A abychom poznali Krkonoše trochu více, vypravíme se dnes pro změnu na opačnou stranu východním směrem a celou trasu si o kapičku natáhneme. Půjdeme… chcete vědět víc?

Krkonoše - výlet na Labskou boudu

Krkonoše – Ze Špindlu na Labskou boudu Špindlerův Mlýn - střed Krkonoš Krkonoše patří bezesporu mezi nejkrásnější pohoří v České republice. Mají celkovou rozlohu 71 800 ha a jsou velmi oblíbenou turistickou oblastí. Středem Krkonoš je město Špindlerův Mlýn, který vám nabídne  opravdu nespočet… chcete vědět víc?

Vrch Náklo

Vrch Náklo a přírodní rezervace Horky Kde se nachází Mezi obcemi Ratíškovice, Milotice, Vacenovice a Dubňany se nachází kopec Náklo a na jeho úbočí směrem k Miloticím se rozprostírá přírodní rezervace Horky. Náklo patří mezi nejvyšší vrcholy Dolnomoravského úvalu a převyšuje své okolí asi o 60… chcete vědět víc?